PL   |   EN

Paintball, atrakcje

 

 

 

Karczma Cztery Konie – Miejsce Wyjątkowe.

Kompleks Karczmy Cztery Konie jest wymarzonym miejscem na Państwa Wesele, Chrzciny, Komunię, spotkanie jubileuszowe czy imprezę firmową. Ze względu na doskonałą lokalizację Państwa Goście mogą u na biesiadować do samego rana.

Chcąc uświetnić Państwa uroczystość proponujemy wiele dodatkowych atrakcji.

Dzieci doskonale czują się w towarzystwie alpaki czy kuców odpoczywających w bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw, w którym rządzą pluszaki i tradycyjne zabawki z drewna.

Na Państwa życzenie na terenie naszego obiektu możemy ustawić ogromne, dmuchane zjeżdżalnie. Dla młodszych i starszych organizujemy rozgrywki w bumper balla.

 

Bardzo popularnym dodatkiem do Państwa uroczystości mogą być bitwy paintballowe organizowane na przyległym do Karczmy poligonie przez profesjonalny zespół Hardcore Paintball http://www.paintballhardcore.pl

 

 Wymarzonym prezentem urodzinowym dla chłopca lub dziewczynki jest Paintball dla dzieci. Jeżeli zaplanujecie Państwo organizację u nas urodzin dla swoich pociech,tych małych lub trochę większych, niespotykaną ich atrakcją może być przejażdżka konna na pobliskim, profesjonalnym maneżu.

Atutami naszego obiektu są dwie sale, na których mogą odbywać się równolegle dwa przyjęcia. Niepowtarzalnego charakteru Sali rycerskiej, w której może się bawić do 150 osób, nadają odrestaurowane, stare sanie oraz piękna bryczka. Na tle ich welurowych, burgundowych obić  możecie Państwo wykonać piękne zdjęcia, Przenosząc się na chwilę do minionych epok.

Niepowtarzalnym, ciepłym klimatem charakteryzuje się sala restauracyjna, ogrzewana pięknym, kaflowym kominkiem. Może ona pomieścić do 50 osób.

Wyjątkowy charakter ma największa wiata grillowa w regionie, w której jednorazowo może biesiadować do 300 osób. Oprócz grilla i paleniska jej ozdobą jest piec opalany drewnem.

Jeżeli wyrazicie Państwo gotowość możemy przenieść w to miejsce trochę dalekiego wschodu i zorganizować tutaj specjalny pokaz przyrządzania sushi we współpracy z najbardziej renomowaną w regionie Restauracją Sushi Nigiri  http://www.sushikielce.pl

Potencjał naszego obiektu jest ogromny, jesteśmy otwarci  na inne propozycje uświetniające Państwa uroczystości.