PL   |   EN

Catering & Wypożyczalnia

Catering tradycyjny & wypożyczalnia

Restauracja Karczma Cztery Konie – Kielcecatering.pl

Jeżeli planujecie Państwo zorganizowanie przyjęcia, dużego lub małego, prywatnego lub biznesowego to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringową  znajdującą się na  KIELCECATERING.pl. Tam również znajdziecie Państwo informację dotyczącą możliwości wypożyczenia zastawy i sprzętu gastronomicznego.

Jeżeli chcecie zorganizować przyjęcie dla grup to możemy Was ugościć w Restauracji lub możemy dostarczyć catering na to wydarzenie.

Jesteśmy w stanie całościowo przygotować przyjęcie dla grupy 500 osób. Największe imprezy w których uczestniczyliśmy gromadziły do 5000 osób!

Zapraszamy na

kielcecatering.pl

 

Wypożyczalnia

Jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia w organizacji przyjęcia jesteśmy gotowi wypożyczyć odpowiedni sprzęt gastronomiczny.

Dysponujemy całym zestawem gastronomicznym – począwszy od łyżeczek poprzez całą zastawę, naczynia skończywszy na namiocie kateringowym.

Posiadamy produkty renomowanych firm – Kultową porcelanę Maria Teresa czy Sztućce Gerlach Barok. Dysponujemy również dużymi 12 osobobowymi stołami okrągłymi, czy pieknymi ekspozytorami na różnego rodzaju dania.

Zapraszamy na

kielcecatering.pl

 

 

 

Restauracja Kielce, Restauracja w Kielcach, Polska Restauracja, Polska Kuchnia, Dostawa Jedzenia, Jedzenie na telefon, Catering, Najlepsza Restauracja w Kielcach, Restauracje Kielce, Restauracje w Kielcach,Restauracja Kielce, Restauracja w Kielcach, Polska Restauracja, Polska Kuchnia, Dostawa Jedzenia, Jedzenie na telefon, Catering, Najlepsza Restauracja w Kielcach, Restauracje Kielce, Restauracje w Kielcach