PL   |   EN

O Karczmie

Najlepsza w Kielcach – Restauracja Karczma Cztery Konie!

Znakomita Restauracja dla Rodzin, Dzieci i Grup

Karczma Cztery Konie, znajdująca się na terenie najbardziej prestiżowego ośrodka jeździeckiego w regionie to wyjątkowe miejsce na mapie Kielc.

W urokliwej okolicy kompleksu leśnego rezerwatu Biesak, sąsiadującej z rowerowym szlakiem Green Velo, jednocześnie położonej tylko 7 min jazdy od centrum, przeniesiecie się Państwo w inny świat, w którym zapomnicie o ruchu samochodowym czy gwarze miasta. Odkryjecie tutaj doskonałe miejsce na wypoczynek w ciszy i spokoju.

Już w latach trzydziestych XX wieku miejsce to było odwiedzane przez najważniejsze osobistości – Prezydenta RP Ignacego Mościckiego czy Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego, którzy wizytowali stacjonujący tutaj II Pułk Artylerii Lekkiej Legionów.

Podtrzymujemy przedwojenną tradycję gościmy znane postacie współczesnych Kielc. Naszymi stałymi Gośćmi są osoby prywatne, stowarzyszenia, szkoły, fundacje, firmy czy zrzeszenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z instytucjami charytatywnymi i pozarządowymi. Znakomita lokalizacja zapewnia komfortowe warunki do biesiadowania z niezbędną dozą prywatności. Dla osób spragnionych mocniejszych przeżyć, zabawę można urozmaicić bitwą rozgrywaną na przyległym poligonie do paintballa czy meczem w bumper balla. Chcąc zadowolić najmłodszych organizujemy przejażdżki konne lub ustawiamy dmuchane zjeżdżalnie. Oprawą muzyczną imprez zajmują się najlepsi w regionie DJ-je.

W Karczmie serwujemy tylko tradycyjną polską kuchnię, a naszą specjalnością jest dziczyzna. Wszystkie dania przygotowujemy z naturalnych, regionalnych składników.

Uwielbiany przez odwiedzających nas Gości Restauracjiżurek myśliwego z kiełbasą z dzika oraz ręcznie klejone pierogi z dziczyzną, których uzupełnieniem jest piwo 0,75l serwowane w kuflu z ćmielowskiej porcelany, zadowalają nawet najbardziej wybredne podniebienia. Nasi Goście zachwalają rosół z domowymi kluskami oraz tradycyjny kotlet schabowy z kością.

Główna sala restauracyjna z piękną kolekcją polskich, ręcznie malowanych talerzy, ogrzewana ciepłem płynącym z tradycyjnego kaflowego kominka mieści 50 osób. Sala rycerska może ugościć 150 osób, a w ogromnej wiacie grillowej, z piecem opalanym drewnem, może biesiadować do 300 osób. Jest to znakomite miejsce na przyjęcie dla grup

Karczma Cztery Konie jest wymarzonym miejscem na wesela, chrzciny, komunie czy spotkania jubileuszowe. Jesteśmy w stanie jednorazowo przyjąć do 500 osób.

Jeżeli cenicie Państwo tradycyjne polskie potrawy, dziczyznę a jednocześnie oddech od codziennego pędu to zapraszamy do odwiedzenia Karczmy Cztery Konie. W ciągu 7 minut jazdy od centrum przeniesiecie się w świat tradycyjnej polskiej kuchni z pewną domieszką historii. Zakochacie się w znakomitej dziczyźnie w otoczeniu pięknie malowanej porcelany. W słoneczne dni skosztujecie świetnie przyprawionej karkówki w komfortowej wiacie grillowej, podziwiając piękne konie w galopie. Zaproście do nas swoich Gości na Waszą Uroczystość, a otrzymujecie gwarancje niezapomnianych chwil.

Zapraszamy
Zespół Karczmy Cztery Konie