PL   |   EN

TARGI PSB – MENU

Szanowni Państwo,

Drodzy Goście Karczmy Cztery Konie & Restauracji Sushi Nigiri!

 

Karczma Cztery Konie, znajdująca się na terenie najbardziej prestiżowego ośrodka jeździeckiego w regionie to wyjątkowe miejsce na mapie miasta.

Na czas Targów PSB przenosimy  się na teren Targów, tak aby dać Państwa możliwość kulinarnej wędrówki  po świecie  tradycyjnej polskiej kuchni oraz potraw z dziczyzny. Wszystkie dania przygotowujemy własnoręcznie z naturalnych, regionalnych składników.

Karczma Cztery Konie jest wymarzonym miejscem na spotkanie z pracownikami Państwa firmy, czy Waszymi Gośćmi. Jesteśmy w stanie jednorazowo gościć do 300 osób, w tym 40 osób w strefie VIP (po wcześniejszej rezerwacji stołów) oraz 60 osób w strefie wykwintnych i prestiżowych alkoholi.

Z kolei Restauracja Sushi Nigiri to najbardziej renomowana restauracja japońska w Kielcach.  Wielbiciele kuchni japońskiej, mogą spróbować, przygotowywanych na Państwa oczach specjałów w Sushi Nigiri Live Cooking Corner znajdującym się na terenie karczmy.

Wierzymy, że odwiedzicie Państwo Karczmę i mamy nadzieję, że wyniesiecie stąd niezapomniane wrażenia kulinarne, jednocześnie odpoczniecie od pędu ciężkiej targowej pracy.

Zapraszamy do Hali I.

Życzymy smacznego

Zespół Karczmy Cztery Konie