PL   |   EN

Wesela

Wesele w Karczmie Cztery Konie!

Ślub i przyjęcie weselne to jedne z najważniejszych momentów w życiu, poprzedzone długimi przygotowaniami. Udane wesele jest wspaniałym rozpoczęciem wspólnej drogi przez życie oraz niezapomnianym prezentem dla Państwa Młodych i ich Gości.
Karczma Cztery Konie jest wymarzonym miejscem na wesela, chrzciny, komunie czy spotkania jubileuszowe. Jesteśmy w stanie jednorazowo przyjąć do 500 osób. Główna sala restauracyjna z piękną kolekcją polskich, ręcznie malowanych talerzy, ogrzewana ciepłem płynącym z tradycyjnego kaflowego kominka mieści 50 osób. Sala rycerska może ugościć 150 osób, a ogromna wiata grillowa, z piecem opalanym drewnem, do 300 osób. W rozkładanych namiotach zewnętrznych może biesiadować kolejne 100 uczestników Państwa wesela.

W urokliwej okolicy kompleksu leśnego rezerwatu Biesak, sąsiadującej z rowerowym szlakiem Green Velo, jednocześnie położonej tylko 7 min jazdy od centrum, przeniesiecie się Państwo w inny świat, w którym zapomnicie o ruchu samochodowym czy gwarze miasta. Znakomita lokalizacja zapewnia komfortowe warunki do biesiadowania z niezbędną dozą prywatności.

Każdą ofertę tworzymy indywidualnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dlatego w celu ustalenia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt z menadżerem restauracji. Zaproście do nas swoich Gości na Państwa Wesele, a otrzymacie gwarancję niezapomnianych chwil.